We know …
We care …

DEKON

 

Služby v oblasti daní, účetnictví a podnikového poradenství poskytujeme desítkám klientů, spravujeme přes 150 nemovitostí, naše služby využívají klienti z celé řady odvětví, zejména však z oblastí služeb, výroby, online podnikání, zdravotnictví, neziskového sektoru a realitního trhu.

Spolupracujeme s desítkou odborníků z oblastí daní, účetnictví, mezd, práva, ekonomie a managementu a poskytujeme tak klientům komplexní servis. Klientům pomáháme s administrativou, zákonnými povinnostmi, identifikací a eliminací rizik tak, aby se mohli soustředit na rozvoj vlastního podnikání.

Vzájemným propojením daňového poradenství, účetnictví, ekonomického a podnikového poradenství nabízíme nadstandardní servis v rámci všech uvedených oblastí.

Klientům z celé České republiky se věnují naši pracovníci kanceláře v Brně. Vztahy s klienty stavíme na vzájemné důvěře, diskrétnosti a spolehlivosti.

 

 

Management společnosti

 

Ing. Hana Pyšná, DiS., daňový poradce – daňové poradenství

Ing. Hana Pyšná se během své více než 10-ti leté praxe v oblasti účetnictví a daní podílela na řešení účetní a daňové problematiky malých, středních, ale i velkých firem s mezinárodním přesahem. Hana Pyšná je členem Komory daňových poradců ČR a od roku 2016 je samostatným daňovým poradcem, ev. č. 5098. Hovoří česky a anglicky.

 

Ing. Tomáš Pyšný, Ph.D. – ekonomické poradenství

Dr. Tomáš Pyšný je od roku 2000 konzultantem v oblasti ekonomického poradenství a řízení firem. Věnoval se oblasti Strategického managementu, přednášel na PEF Mendelu a dalších vysokých školách v ČR i v zahraničí. V rámci poradenské činnosti se Tomáš Pyšný vedle ekonomického poradenství, účetnictví a daní soustředí také na podporu a rozvoj podnikání. Hovoří česky, německy a anglicky.

 

 

Reference, projekty, partneři a spolupráce

AutoCont CZ a.s., CAMPI, RHK Brno, MAPM, MPSV ČR, PEF Mendelu, FEM SPU

Komora daňových poradců ČR, WACRA®, Academy of Management, Montreal, Kanada

Leonardo Da Vinci - Projekt transferu inovací, Vzdělávání manažerů/vlastníků MSP ve strategickém managementu

Centre for Innovative Use and Strengthening of Competitiveness of Czech Brewery Raw Materials and Products

 

 

Členství

KONTAKTY

Tel.: +420 608 12 00 12
E-mail: info@dekon.cz


Dekon - Daňové, účetní a ekonomické poradenství
Vítězslavy Kaprálové 19
618 00 Brno